PL EN RU

Okna, drzwi i witryny izolowane termicznie SAPA System Thermo 74

Thermo 74 jest rodziną zaawansowanych technologicznie systemów przeznaczonych do produkcji szerokiego asortymentu okien stałych i otwieranych, drzwi i witryn. Konstrukcje wykonane w tych systemach charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

Kształtowniki systemu Thermo 74 posiadają 3-komorową budowę: 2 profile aluminiowe o jednakowej szerokości połączone są 30 mm przekładkami wykonywanymi z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Duża głębokość konstrukcyjna (74 mm dla ram i 83,5 mm dla skrzydeł okiennych), stosowanie łączników skręcanych oraz odpowiedni dobór okuć sprawia, że konstrukcje wykonane w systemie Thermo 74 charakteryzują się dużą sztywnością, wytrzymałością i trwałością. Symetryczna budowa kształtowników oferuje dużą elastyczność projektowania i powoduje, że system ten jest bazą dla wielu rozwiązań projektowych.

Jedną z wielu zalet systemu jest sposób osadzania szyb za pomocą specjalnych uszczelek wykonanych ze spienionego EPDM. Tego typu uszczelki wpływają na polepszenie izolacyjności termicznej i akustycznej konstrukcji, w szczególności redukują wpływ mostka termicznego związanego z ramką szyby zespolonej. Ponadto specjalne kształty uszczelek oszklenia wpływają na estetykę i cechy użytkowe elementu (zapewniają zwiększenie szczelności wodnej i powietrznej). Zalety i rozbudowane możliwości systemu Thermo 74 sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów.

Oferujemy:

  • SAPA SFB 1074 – okna
  • SAPA SFB 2074 – drzwi
  • SAPA SFB 3074 – witryny

Zadaj pytanie odnośnie: Okna, drzwi i witryny izolowane termicznie SAPA System Thermo 74

Jestem świadoma/my, że brak moich danych do kontaktu uniemożliwiłoby dla ISODOMUS ALUMINIUM Sp. z o. o. – Sp. K. udzielenie mi odpowiedzi. W związku z tym wyrażam dobrowolna zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w zakładce „kontakt”, na stronie internetowej www.isodomus.pl przez ISODOMUS ALUMINIUM Sp. z o. o. – Sp. K. z siedzibą w Prejłowie 36a, 11-030 Purda, KRS 0000330833, NIP 7393742994, REGON 280398681, w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Zostałam/łem poinformowana/ny o prawie cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zobacz również

Okna, drzwi i witryny nieizolowane termicznie SAPA System 50

System 50 oferuje jednokomorowe kształtowniki bez przekładki termoizolacyjnej przeznaczone do wykonywania wewnętrznych drzwi i ścianek działowych, a także okien otwieranych. Podstawowa głębokość konstrukcyjna kształtowników wynosi 50 mm. …

więcej


Oferta

Facebook

Wyszukaj na stronie

Szybki kontakt

ISODOMUS ALUMINIUM
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Prejłowo 36A
11-030 Purda

tel.: +48 (89) 527 48 26
fax.: +48 (89) 523 65 22
biuro@isodomus.pl

Informacja 24H
+48 660 733 693

Copyright (C) isodomus.pl | Polityka prywatności Realizacja: Estymo - tworzenie stron www